“Uništio je sve” Ćavi “bljuje vatru” nakon debakla od Parižana

Trener Barselone Ćavi Ernandez „bljuje vatru“ nakon što je njegov tim eliminisan od PSŽ u ćetvrtfinalu Lige šampiona.

Sveci su slavili u Barseloni sa 4:1 i nadoknadili 2:3 iz prvog meča, a posao im je bio olakšan nakon što je sudija Ištvan Kovač u 29. minutu isključio Ronalda Arauha.

U drugom poluvremenu je i Ćavi dobio crveni karton zbog prigovora, a pet minuta poslije toga je Kovač dosudio jedanaesterac za goste koji je Kilijan Mbape realizovao za veliku radost PSŽ-a.

Registruj se na mbet.ba i osvoji moćni bonus dobrodošlice.

Ćavi nije mogao da ne komentariše suđenje i po završetku utakmice na pres konferenciji.

– Ne možemo ostati nijemi. Sudija je direktno promijenio utakmicu i čitav dvomeč. Ovo je bila katastrofa – ljutito je rekao nekadašnji vezni fudbaler Blaugrane.

Upitan je bio i da prokomentariše samu igru i utakmicu, ali je akcenat ponovo stavio na rumunskog sudiju.

– Nema svrhe pričati o utakmici. Sudija je uništio sve – kratko je rekao Ćavi.